Kas ir Skrill MasterCard karte

Kas ir Skrill MasterCard karte un kā tā var noderēt

Kas ir Skrill MasterCard karte – tā ir debeta maksājumu karte, kuru iespējams izmantot bez bankas konta jeb virtuāli.

Šī karte (tā pat kā citas virtuālās maksājumu kartes) piedāvā dažādas iespējas līdzekļu iemaksāšanai. Tieši Skrill karte ir populāra azartspēļu un biržas ieguldītāju vidū. Pavisam nesen Skrill sāka piedāvāt arī līdzekļu papildināšanas iespēju ar populāro kriptovalūtu Bitcoin. Liela priekšrocība ir tā, ka, ieskaitot Bitcoin, tas nekavējoties tiek konvertēts uz EUR un jau pēc brīža Jūs varat norēķināties veikalos, internetā un citās vietās ar savu Skrill debetkarti.

Zemas komisijas maksas

Atšķirībā no daudzām citām kriptovalūtu maiņas vietām (uz EUR vai citu valūtu) Skrill komisijas maksa ir tikai 1%! Tātad, ja Tev ir lieks Bitcoin, vari to nosūtīt uz savu Skrill kontu un sākt tērēt savus līdzekļus jau pēc neilga brīža.

Izmantot Skrill ir pavisam vienkārši – reģistrējies ar e-pasta adresi un pasūti savu Skrill debetkarti pa pastu uz mājām. Skrill izmantošanas gada maksa ir tikai 10 EUR, kas tiks atskaitīti no konta tikai tad, ja tajā būs nepieciešamie līdzekļi.

Skrill var papildināt arī ar bankas pārskaitījumu caur Trustly, Paysafecard un Neteller maksājumu rīkiem. Tiešais pārskaitījums no bankas konta uz Skrill ir bez maksas.

Kā izmantot Skrill karti

Skrill ir populāra maksājumu metode arī dažādās e-komercijas vietnēs. Tas ir vienkāršs veids, kā saņemt un izmantot maksājumu karti, kā arī norēķināties internetā. Līdzīgi kā PayPal, līdzekļus iespējams pārsūtīt no viena Skrill konta uz citu, norādot e-pasta adresi. Komisijas maksa ir pavisam niecīga, kas nozīmē, ka arī ārzemju naudas pārskaitījumi Jums izmaksās ievērojami lētāk nekā vairums citās vietās, kas piedāvā starptautiskos maksājumus.

Kas ir Skrill MasterCard karte