LV BET atsauksmes un apskats

Jūsu izvēlei tiek piedāvātas LV BET atsauksmes un apskats. Mūsdienās strauji pieaug interneta azartspēļu piedāvājumu klāsts. Kā neapjukt plašajā piedāvājumu klāstā un izvēlēties sev piemērotāko? Piedāvājam uzzināt vairāk tieši par LV BET piedāvātajām iespējām! 

Liela daļa tiešsaistes azartspēļu cienītāju, iespējams, jau būs pazīstami ar LV BET. Kopš saviem pirmsākumiem LV BET ir strauji audzis un attīstījies. Sākotnēji saturs tika piedāvāts tikai angļu valodā, taču šobrīd izveidota mājaslapa, kurā atrodamais saturs pieejams latviešu valodā – www.lvbet.lv. Kaut arī, meklējot atsauksmes par šo interneta azartspēļu zīmolu, nākas uzdurties diezgan daudz dažādām atsauksmēm, jāteic, ka šobrīd zīmols ir ņēmis vērā kritiku un pagātnes kļūdas ir izlabotas.  

Dizains 

Pirmo iespaidu par pašu zīmolu un piedāvājumiem vienmēr rada tā mājaslapas vizuālais noformējums. Azartspēļu zīmoliem ir svarīgi, lai spēlētāji viņu mājaslapās jūtās droši un neapjūk. Svarīgi, lai dizains ir ne tikai motivējošs, intriģējošs, bet arī gana vienkāršs un nav uzbāzīgs. 

LV BET šīs lietas noteikti ir ņēmuši vērā, jo pats dizains ir salīdzinoši vienkāršs, taču moderns un piesaistošs. Spēles ir kategorizētas un viegli pārskatāmas. Uz melnā fona tās veiksmīgi izceļas, tāpēc atrast sev interesējošo spēli nesagādā grūtības. 

Spēles 

LV BET piedāvā pasaulē vadošo spēļu izstrādātāju spēles. Mājaslapā atrodamas spēles, kuras izstrādājuši BF Games, GreenTube, Synot un Play’n GO. Tāpat ir pieejamas gan klasiskās un jau labi zināmās spēles, gan tādas, kuras citiem būs jaunums, tādā veidā bagātinot spēļu pieredzi.  

Tāpat LV BET piedāvā plašas iespējas arī sporta faniem, dodot iespēju sekot līdzi dažādām sporta spēlēm un izdarīt likmes totalizatorā. Totalizatorā ir iespēja sekot līdzi un izdarīt likmes tādiem sporta veidiem kā futbols, teniss, basketbols, volejbols, hokejs, galda teniss, badmintons un citi. Kā arī ir iespējas sekot līdzi datorspēļu turnīriem – Counter-Strike: GO (CS:GO), LEAGUE OF LEGENDS (LOL) un Dota 2.  

Piedāvājuma klāstu papildina arī vairākas galda spēles. Regulāri tiek organizēti arī tiešsaistes turnīri, kuros piedaloties, var krāt punktus un dažādus bonusus. 

Drošība 

Zīmols regulāri uzsver, ka viņu lielākā vērtība ir klienti un tiek darīts viss, lai šo spēļu pieredzi padarītu aizraujošu un neaizmirstamu. Mājaslapā ir atrodama visa nepieciešamā informācija. Veiksmīgi ir izstrādāta sadaļa ar visbiežāk uzdotajiem jautājumiem, kuru ērti var atrast zem sadaļas – ATBALSTS. Tāpat neskaidrību gadījumā var sazināties ar zīmolu un noskaidrot visu nepieciešamo.  

LV BET ir draudzīgs tiešsaistes azartspēļu zīmols arī tiem, kuri ir tikai iesācēji azartspēļu pasaulē. Sadaļā NOTEIKUMI ir atrodams viss nepieciešamais, sākot jau ar terminu vārdnīcu, kas iesācējam ir būtiski. Arī pati reģistrēšanās ir viegli pārskatāma un saprotama.  

Kā mīnusu šim zīmolam var minēt to, ka pagaidām nav pieejama aplikācija latviešu valodā, taču pieejama versija angļu valodā.  

Vērtējums kopumā:  

+ Pārskatāma mājaslapa un atbilstošs dizains        

+ Viegli atrodama nepieciešamā informācija           

+ Plašs spēļu klāsts  

+ Viegla reģistrācija 

+ Draudzīgs iesācējiem 

– Nav lietotnes versijas latviešu valodā 

– Automātu spēlēm nav instrukcijas latviešu valodā 

 

Apmeklē LV BET šeit.