sporta totalizators

Sporta totalizators internetā

Sporta totalizators ir viens no iecienītākajiem azartspēļu veidiem, jo tas sniedz brīvību plānojot stratēģiju, lai iegūtu vairāk un derībās uzvarētu biežāk. Ar sporta totalizatoriem Jūs varat kontrolēt savus ieguldījumus.

Šeit mēs esam apkopojuši dažādu Latvijā licencēto sporta totalizatoru piedāvājumus un regulāri šo sarakstu atjaunojam ar jaunākajiem piedāvājumiem, bonusiem jeb citiem vārdiem sakot – iespējām iegūt vairāk no sava ieguldījuma.

LVBET totalizators

Jaunais LVBET dāsni piedāvā 100% cashback līdz 40 EUR.

Betsafe totalizators

Betsafe totalizators piedāvā 50 EUR vērtas likmes jauniem lietotājiem jeb piecas reizes pa 10 EUR likmēm bez riska!

Olybet totalizators

Olybet piedāvā īpašo 5FOLD akciju – veicot vairāk kā 5 likmes, Jūs varat apdrošināt kombinētās likmes un saņemt bonusu par vienu no piecām zaudētajām likmēm.

11 totalizators

Kazino 11.lv piedāvā katru svētdienu veikt 20€ vai lielāku iemaksu ar kodu NBATV par NBA spēlēm un saņemt 100% bezriska LIVE likmi 5€ vērtībā.

Optibet totalizators

Optibet jaunajiem totalizatora klientiem piedāvā 30 EUR likmēm bez riska! Lai saņemtu piedāvājumu, jāiemaksā vismaz 10 EUR.  Ja jau esi Optibet spēlētājs, tev ir iespēja saņemt papildus 20 – 30 EUR likmēm bez riska. 20 EUR iespējams saņemt apgrozot 100 EUR vai 50 EUR divkāršās kombinētās likmēs. Apgrozot 50 EUR trīskāršās kombinētās likmes, var saņemt 30 EUR bonusu! Uzzini vairāk šeit.